NĚCO O NÁS...

Jsem zakladatelkou značky Peramea, v překladu z latiny moje kabelka. Nápad se zrodil z lásky ke kráse, designu, kvality a poctivému řemeslu a to zcela nečekaně na oslavě narození mého syna Nikolase, kde jsem se setkala s výrobcem kabelek a tašek. Slovo dalo slovo a já si nechala ušít svou první kabelku. Zamilovala jsem se do ní na první pohled. A zamilovaly se do ní i moje kamarádky. A tak netrvalo dlouho a přišly první objednávky. Postupně jsem zjistila, že v Čechách není žádná firma, která by nabízela obdobný typ služby - zvolit si střih, materiál a kombinaci barev dle vlastního přání z pohodlí domova nebo práce.

Začal vznikat poměrně náročný projekt, z jehož výsledku se dnes těší již celá řada spokojených klientek. Cílem značky je poskytnout vysoce kvalitní produkty na úrovni světových značek a zároveň do každé kabelky promítnout kousek osobnosti její budoucí majitelky.

Důležitou součástí návrhu i výrobního procesu je tedy i osobní přístup a kontakt s každým zákazníkem.

Našla jsem něco, co mě nejen baví, ale přináší radost druhým.

Osobní přístup, kvalitní výrobky a poctivá práce lidí z oboru je to, proč se zákaznice vrací.

Napište, zavolejte, nebo se pojďte setkat na kus řeči a šálek kávy. Vždy se budu snažit vyjít vstříc Vašim představám a požadavkům.

sign
Poctivá ruční práce

Poctivá ruční práce

Každé kabelce věnujeme desítky hodin ruční práce během přípravných prací i samotné zakázkové výroby. Všechny kabelky jsou vyráběny v Česku. Při zakázkové výrobě používáme generacemi prověřené stroje, které kvalitou zpracování převyšují i nejmodernější technologie.

Na detailu záleží

Na detailu záleží

Důležité je, aby naše kabelky byly nejen zajímavé a krásné na pohled, ale zároveň i praktické. Zabýváme se každým detailem a stále se snažíme o jejich vylepšení.

Česká výroba

Česká výroba

Peramea je česká značka, pro kterou šijí lidé s mnoholetými zkušenostmi. Jsou to mistři ve svém oboru.